Hlasujte pro volby 2017
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Zemní práce

 

K demolici lze použít i demoliční kouli, která je rozkolísaná směrem k bočním stranám budovy. Demoliční koule jsou zvláště efektivní proti zdivu. Tento proces je hodně pomalý, avšak operátor demoličního vybavení je v bezpečné vzdálenosti od padajících trosek sutin.

Zemní práce technika

V poslední době se tato technika používá u zemní práce jen zřídka, právě kvůli pomalému procesu. Vysoké a rozměrné budovy, protáhlé komíny a stále více i malé struktury jsou také bourány za pomoci výbušnin respektive odstřelem.

Zemní práce stěny

Vozovky, chodníky, betonové opěrné stěny a jim podobné stavby menších rozměrů lze bourat pomocí pneumatických kladiv neboli sbíječek. U velkých ocelových a jiných staveb s kovovým skeletem (např. tovární haly, mostní konstrukce, zemědělská sila apod.)

Zemní práce řezání

Je možné použít technologie řezání plamenem neboli řezání kyslíkem. Naše společnost disponuje stabilizovaným týmem zkušených, vysoce řemeslně zručných a výkonných pracovníků. Při realizaci zakázek důsledně dodržujeme zásady managementu bezpečnosti zemní práce nejen našich pracovníků, ale všech zúčastněných stran. Zaručujeme profesionalitu, spolehlivost, vstřícnost, z hlediska časových termínů provedení zemní práce přesnost a na straně zákazníka spokojenost.

Vaše komentáře - facebook

Poslední komentáře

 • DSSS

  luki
  tohle je nejlepší politická strana

  Číst dále...

   
 • Trestní stíhání

  Uršula
  Jen ať ho zavřou, každej normální člověk už by seděl :-) doufam že to trestní stíhání obnový

  Číst dále...

   
 • Trestní stíhání

  Barbora
  Moc se v politice nevyznám ale vim ze trestné stíhání se hodně řeší.bylo také prý zrušeno a to ne ...

  Číst dále...

   
 • Čapí hnízdo

  David
  Přijde mi,že pan Babiš obchází zákon jak jen to jde, ale budme soudní každý poslanec\politik je lhář ...

  Číst dále...

   
 • Skrblík

  Barbora
  Jo jo nejlepší

  Číst dále...

Nový premiér by měl být

Nejlepším premiérem ČR byl

Andrej Babiš - nejvíc vadí: