logo

 
Hlasujte pro volby 2017
Můžete dát 1x hlas každému kandidátovi v každé kategorii. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Zopakovat hlasování můžete za  týden. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení je od nejvíce hlasů po nejméně!hlas

Zemní práce

Zemní práce

 

Bourat CZ, je názve naší firmy, která jak již z názvu vyplývá, nabízí bourací práce. Ale nejen je. Nabízíme i práce: ruční výkopové práce, výkopové práce s technikou, zahradní práce, zemní práce, úklidové práce, vyklízecí práce, ale i stavební práce a izolace domu. A možná se naše firma měla jmenovat třeba ZPP, čili zemní páce Praha, poněvadž o ty je největší zájem.

Ale my si dnes budeme povídat o pracích bouracích, o které je také velký zájem, ale většinou pozdě, to když majitel nemovitosti chce ušetřit, pokouší se o bourací práce sám a pak v nejlepším případě skončí v nemocnici. Přitom my nabízíme bourací práce velmi levně, stejně jako naše všechny služby, zemní práce, výkopové práce, zahradnické práce, vyklízecí práce a další… všechny levně, kvalitně a práci dělají vždy proškolení odborníci s dlouholetou praxí a zkušenostmi v oboru.

Bourací práce, jinak řečeno práce demoliční. Tyto práce spočívají v bourání a odstraňování nepotřebných zdí, stěn, příček, omítek apod. Nyní je i velký zájem o bourací práce v bytových jádrech, v bytových jednotkách, jako například: vytrhávání starých podlah, vybourávání oken, dveří, včetně rámů. Používáme jak manuální, tak i strojní činnost, ale i moderní technologie zaručuje při bouracích pracích co nejvyšší bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí.

S námi to jde lehce, rychle a hlavně levně. Zkuste to s námi!

Vaše komentáře - facebook

Poslední komentáře

 • Bohuslav Sobotka

  Radek
  Blbeček co se neumí ani podepsat, tady bude kritisovat svobodný názor druhého ?? !!! Ty Gueste, blb jsi ...

  Číst dále...

   
 • Bohuslav Sobotka

  Guest
  chlapče, kdybys měl pravdu, tak se jukni do zrcadla a podumej co si Ty, když on je bývalí ...

  Číst dále...

   
 • Nic mi na něm nevadí!

  Karel
  Andrej je prostě MEGA Z..d Táhni na slovensko, nebo do prdele!

  Číst dále...

   
 • Bohuslav Sobotka

  Guest
  Je to blb

  Číst dále...

   
 • Něco jiného - po rozkliknutí napiště co

  Havran17
  vadí:že udělal z lidí pitomce a ti mu to žerou :-( další zloděj ve "vládě"

  Číst dále...

Top vítěz

Nový premiér by měl být

Nejlepším premiérem ČR byl

Andrej Babiš - nejvíc vadí: