logo

 
Hlasujte pro volby 2017
Můžete dát 1x hlas každému kandidátovi v každé kategorii. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Zopakovat hlasování můžete za  týden. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení je od nejvíce hlasů po nejméně!hlas

Zemní práce

Zemní práce

 

Většina lidí nechává zemní práce, bourací práce a výkopové práce až na dny, kdy je hezky, teplo, někdy to nechávají až na léto, čili sezóna je tu a s ním i pytle firem, který nabízejí různé akce, slevy, aby si vybrali právě je na tyto práce, tuto činnost.

Ale zemní práce Praha, bourací práce Praha a výkopové práce Praha jsou odborné činnosti a rozhodně, máte-li v plánu nějakou realizaci, tak by vás rozhodně neměla zajímat AKCE, či SUPER SLEVA, ale spíše jakou má daná firma praxi, reference, zkušenosti techniku, počet lidí a samozřejmě i to, jestli práce, jako velké stavební firmy nenabízejí značně předražené. A AKCE a SLEVY jsou hezké, ano, ale ne prioritní, na jejich základě se rozhodnete. To pak můžete být velmi nepříjemně překvapeni, když za super slevu a super cenu budete mít neodborně, amatérsky udělanou zahradu, základy domu, studnu, či bazén? Opravdu vám to stojí za to?

Našli jsme firmu, která odpovídá naší představě, jak by dobrá firma měla vypadat. Firma BOURAT CZ nabízí zemní práce, výkopové práce, bourací práce, ale i menší stavební, má. Vlastní techniku, až 30 lidí, má dlouholeté zkušenosti a praxi, doporučujeme!

Vaše komentáře - facebook

Poslední komentáře

 • Bohuslav Sobotka

  Radek
  Blbeček co se neumí ani podepsat, tady bude kritisovat svobodný názor druhého ?? !!! Ty Gueste, blb jsi ...

  Číst dále...

   
 • Bohuslav Sobotka

  Guest
  chlapče, kdybys měl pravdu, tak se jukni do zrcadla a podumej co si Ty, když on je bývalí ...

  Číst dále...

   
 • Nic mi na něm nevadí!

  Karel
  Andrej je prostě MEGA Z..d Táhni na slovensko, nebo do prdele!

  Číst dále...

   
 • Bohuslav Sobotka

  Guest
  Je to blb

  Číst dále...

   
 • Něco jiného - po rozkliknutí napiště co

  Havran17
  vadí:že udělal z lidí pitomce a ti mu to žerou :-( další zloděj ve "vládě"

  Číst dále...

Top vítěz

Nový premiér by měl být

Nejlepším premiérem ČR byl

Andrej Babiš - nejvíc vadí: