Hlasujte pro volby 2017
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Samolepící fólie Praha

 

Práce s vlisovými fóliemi je méně náročná než například při lepení papírových tapet. Pokud je vybrána tapeta průhledná, podklad by neměl být s výraznými barevnými kontrasty. Stěny se mohou před tapetováním vlisovými fóliemi natřít pigmentačním tapetovacím nátěrem.

Samolepící fólie Praha pokyny

Pro lepení vlisových fólií používejte jen speciální lepidlo. Dodržujte pokyny výrobce. Po namíchání speciálního lepidla v doporučeném poměru jej naneste přímo na stěnu - nejlépe tapetovacím válečkem. Suchou vlisovou fólii v roli přiložte na stěnu ke stropu s určitým přesahem, odviňte potřebnou délku pruhu a tapetu zatlačte na lepidlem natřenou stěnu.

Samolepící fólie Praha přesahy

Předchozí stříhání samolepící fólie Praha není potřeba. Přesahy u stropu a podlahy zatlačte do rohů a odřízněte. Další pruhy vlisové samolepící fólie Praha lepte k předešlým na dotek - tzn. pruhy se nesmí překrývat. Protože jsou vlisové samolepící fólie Praha odolné proti tlaku, můžete pro přitlačení a vyrovnání použít gumový váleček. (Při ražených tapet to není vhodné).

Samolepící fólie Praha odstranění

V místnosti příliš netopte a vyhněte se průvanu. Vlisové samolepící fólie Praha se dají v budoucnu snadno odstranit, což je jedna z velkých předností tohoto materiálu. Dají se proto často měnit bez velké námahy. Stěny jsou po stržení staré vlisové samolepící fólie Praha ihned připraveny k dalšímu tapetování.

Vaše komentáře - facebook

Poslední komentáře

 • DSSS

  luki
  tohle je nejlepší politická strana

  Číst dále...

   
 • Trestní stíhání

  Uršula
  Jen ať ho zavřou, každej normální člověk už by seděl :-) doufam že to trestní stíhání obnový

  Číst dále...

   
 • Trestní stíhání

  Barbora
  Moc se v politice nevyznám ale vim ze trestné stíhání se hodně řeší.bylo také prý zrušeno a to ne ...

  Číst dále...

   
 • Čapí hnízdo

  David
  Přijde mi,že pan Babiš obchází zákon jak jen to jde, ale budme soudní každý poslanec\politik je lhář ...

  Číst dále...

   
 • Skrblík

  Barbora
  Jo jo nejlepší

  Číst dále...

Nový premiér by měl být

Nejlepším premiérem ČR byl

Andrej Babiš - nejvíc vadí: