Hlasujte pro volby 2017
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Reklmaní tabule

 

Billboard (reklamní tabule) je velká vnější reklamní struktura (fakturační tabule), která se obvykle nachází v oblastech s vysokou dopravou, například vedle rušných silnic. Billboardy představují velkou reklamu pro chodce a řidiče. Typicky zobrazující vtipné slogany a výrazné vizuály jsou v nejvyšších oblastech určených na trhu značně viditelné.

Největší reklamní tabule obyčejné velikosti se nacházejí především na hlavních dálnicích, rychlostních silnicích nebo hlavních arteriálních plochách a mají velkou hustotu spotřebitelů (především vozidel). Ti umožňují nejvyšší viditelnost nejen kvůli jejich velikosti, ale díky tomu, že umožňují kreativní "přizpůsobení" prostřednictvím rozšíření a zdobení.

Reklamní tabule

Plakáty jsou druhou běžnou formou reklamní tabule, která se nachází převážně po primárních a sekundárních arteriálních cestách. Plakáty jsou menší formát a jsou viděny hlavně obyvateli a dopravní obslužností, s některými expozicemi pro chodce.

Reklama ve stylu - reklamy na billboardech jsou navrženy tak, aby zachytily pozornost člověka a vytvořily nezapomenutelný dojem velmi rychle a nechali čtenáře přemýšlet o reklamě poté, co okolo ní projížděli. Musí být čitelné ve velmi krátkém čase, protože jsou obvykle čteny při vysokých rychlostech za jízdy auta. Takže obsahují jen málo slov, ve velké velkosti a s vtipným nebo dráždivým nápisem.

Reklamní tabule

Některé návrhy reklamní tabule se rozlévají mimo skutečný prostor, který jim dává billboard, přičemž části postavy visí z okrajů billboardu nebo vyčnívají z billboardu ve třech rozměrech.

Prvním "vonícím billboardem", venkovním nápisem vyzařujícím zápachy černého pepře a dřevěného uhlí, které připodobňují grilovaný steak, byla postavena na NC 150 poblíž Mooresville, značka zobrazovala obrovskou krychli hovězího masa, která byla propíchnuta velkou vidličkou, která se rozprostírala až na zem. Vůně byla vypuštěna v době od 7. května do 4. května od 28. května 2010 do 18. června 2010.

Vaše komentáře - facebook

Poslední komentáře

 • DSSS

  luki
  tohle je nejlepší politická strana

  Číst dále...

   
 • Trestní stíhání

  Uršula
  Jen ať ho zavřou, každej normální člověk už by seděl :-) doufam že to trestní stíhání obnový

  Číst dále...

   
 • Trestní stíhání

  Barbora
  Moc se v politice nevyznám ale vim ze trestné stíhání se hodně řeší.bylo také prý zrušeno a to ne ...

  Číst dále...

   
 • Čapí hnízdo

  David
  Přijde mi,že pan Babiš obchází zákon jak jen to jde, ale budme soudní každý poslanec\politik je lhář ...

  Číst dále...

   
 • Skrblík

  Barbora
  Jo jo nejlepší

  Číst dále...

Nový premiér by měl být

Nejlepším premiérem ČR byl

Andrej Babiš - nejvíc vadí: