Hlasujte pro volby 2017
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Opravy praček Praha

 

Službu Opravy praček Praha provozujeme a myčky opravujeme již od roku 1990. S opravami myček máme tak dlouholeté zkušenosti a praxi a nic nás nemůže překvapit. Díky nám mnoho myčka funguje dobře a dál a možná je škoda, že jste nám nezavolali dříve, na tu myčku, kterou jste vyhodili, protože díky nám by dodnes možná fungovala a šlapala dodnes. Stačilo jen zavolat.

Opravy myček Praha si můžete jednoduše objednat na telefonu +420 603 917 997, nebo +420 281 864 284, nebo na našem webu vyplňte objednávkový formulář OBJEDNAT OPRAVU. Na všem se s námi dá domluvit a vaší myčce uděláme ten nejlepší servis.

Opravy myček Praha je oprava, která se většinou provádí v bytě zákazníků, po domluvení termínu a hodiny a oprava je dokončena hned při první návštěvě. Ve složitějších případech je po dohodě se zákazníkem možná oprava dílenská, ale to se stává málokdy. Nejčastěji se při těchto opravách myčky jedná o závady vykazující nepravidelnost, kdy se pračka musí zkoušet v pracím cyklu. Zákazník je vždy dopředu vždy seznámen s předběžnou cenou opravy a až poté je oprava provedena. Žádné poplatky navíc neplatíte! Dohodnutá cena vždy platí!

Vaše komentáře - facebook

Poslední komentáře

 • DSSS

  luki
  tohle je nejlepší politická strana

  Číst dále...

   
 • Trestní stíhání

  Uršula
  Jen ať ho zavřou, každej normální člověk už by seděl :-) doufam že to trestní stíhání obnový

  Číst dále...

   
 • Trestní stíhání

  Barbora
  Moc se v politice nevyznám ale vim ze trestné stíhání se hodně řeší.bylo také prý zrušeno a to ne ...

  Číst dále...

   
 • Čapí hnízdo

  David
  Přijde mi,že pan Babiš obchází zákon jak jen to jde, ale budme soudní každý poslanec\politik je lhář ...

  Číst dále...

   
 • Skrblík

  Barbora
  Jo jo nejlepší

  Číst dále...

Nový premiér by měl být

Nejlepším premiérem ČR byl

Andrej Babiš - nejvíc vadí: