Hlasujte pro volby 2017
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Leštění skel

 

Průhlednost a neporušenost čelního skla je podmínkou bezpečné jízdy. Dokonce i jeho malé poškození v zorném poli řidiče je důvodem k zadržení osvědčení o motorovém vozidle. Ale je možné ho opravovat?

Leštění skel následky

Nyní nebudu řešit následky nárazů kamínků, ale zaměřím se na odstranění jemných škrábanců způsobených stěrači, případně dlouholetým používáním vozu ve velmi prašných podmínkách. Teorie říká: nespouštějte stěrače, pokud je na skle prach, bláto a podobně. Před spuštěním stěračů zvlhčete sklo ostřikovačem.

Leštění skel senzor

Ne vždy se to dá dodržet. Příkladem je dešťový senzor, který dokáže aktivovat i náraz hmyzu. Postupnému dlouholetému působení prachu, unášeným vzduchem, během jízdy i tak nezabráníte. Následky zná každý řidič. Stěrače se spustí a vydávají pískavý zvuk, signalizující nenávratné poškrábání skla. Totéž je i při přestárlých stíracích gumičkách. Ty se najednou ulomí a kovové části stěrače vykreslí na skle nádherné řadu oblouků.

Leštění skel servisy

Většina servisů automaticky řadí výměnu. Je to poměrně vážný zákrok, často komplikovaný, pokud máte tónované, případně vyhřívané sklo nebo sklo se zabudovanou anténou. Naštěstí existují servisy, které nabízejí podstatně jednodušší a levnější řešení – leštění skel. Řešením je oxid CERI, používaný na leštění skel skleněných povrchů. Ten je také součástí produktů, nabízených pro údržbu automobilů. Jejich určení je přímo na ošetřování čelních skel automobilů a leštění skel.

Vaše komentáře - facebook

Poslední komentáře

 • DSSS

  luki
  tohle je nejlepší politická strana

  Číst dále...

   
 • Trestní stíhání

  Uršula
  Jen ať ho zavřou, každej normální člověk už by seděl :-) doufam že to trestní stíhání obnový

  Číst dále...

   
 • Trestní stíhání

  Barbora
  Moc se v politice nevyznám ale vim ze trestné stíhání se hodně řeší.bylo také prý zrušeno a to ne ...

  Číst dále...

   
 • Čapí hnízdo

  David
  Přijde mi,že pan Babiš obchází zákon jak jen to jde, ale budme soudní každý poslanec\politik je lhář ...

  Číst dále...

   
 • Skrblík

  Barbora
  Jo jo nejlepší

  Číst dále...

Nový premiér by měl být

Nejlepším premiérem ČR byl

Andrej Babiš - nejvíc vadí: