logo

 
Hlasujte pro volby 2017
Můžete dát 1x hlas každému kandidátovi v každé kategorii. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Zopakovat hlasování můžete za  týden. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení je od nejvíce hlasů po nejméně!hlas

Betonové ploty

Betonové ploty

 

Betonové ploty - Montáž betonových plotů

Betonové ploty se skládají z nosných sloupů a plotových železobetonových desek, které se kladou na sebe podle požadované výšky plotu až do 2,5 m. Boční hrany desek jsou tvarovány tak, aby perfektně zapadly do drážek ve sloupku. Montáž plotu se provádí vkládáním jednotlivých dílců do předem zabetonovaných sloupků.

První pole začíná ukončovacím sloupkem a pokračuje průběžným sloupkem, který slouží i pro uložení dalšího pole. Poslední pole je ukončeno ukončovacím sloupkem. Sloupky mají v sobě drážku pro desky, proto není nutná pod plotem betonáž základového pásu.

Pro zabetonování sloupků do země je zapotřebí výkop o průměru 30 cm. Hloubka výkopu závisí na výšce sloupku, pro dvoumetrový plot je potřebný výkop s hloubkou 75 cm.

Pro jednoduchou montáž doporučujeme použít suchou betonovou směs. Betonové dílce jsou navzájem a se sloupkem zpevněné stavebním lepidlem.

Manipulace s plotovými dílci, jako převoz, vykládka a montování, musí probíhat nastojato, aby nedošlo k poškození dílci vlivem vlastní tíhy.

Oboustranné betonové ploty

K docílení estetického vzhledu vnitřních a venkovního oploceného prostoru Vám nabízíme oboustranné betonové ploty ve vzoru štípaného kamene.

Vaše komentáře - facebook

Poslední komentáře

 • Bohuslav Sobotka

  Radek
  Blbeček co se neumí ani podepsat, tady bude kritisovat svobodný názor druhého ?? !!! Ty Gueste, blb jsi ...

  Číst dále...

   
 • Bohuslav Sobotka

  Guest
  chlapče, kdybys měl pravdu, tak se jukni do zrcadla a podumej co si Ty, když on je bývalí ...

  Číst dále...

   
 • Nic mi na něm nevadí!

  Karel
  Andrej je prostě MEGA Z..d Táhni na slovensko, nebo do prdele!

  Číst dále...

   
 • Bohuslav Sobotka

  Guest
  Je to blb

  Číst dále...

   
 • Něco jiného - po rozkliknutí napiště co

  Havran17
  vadí:že udělal z lidí pitomce a ti mu to žerou :-( další zloděj ve "vládě"

  Číst dále...

Top vítěz

Nový premiér by měl být

Nejlepším premiérem ČR byl

Andrej Babiš - nejvíc vadí: