logo

 
Hlasujte pro volby 2017
Můžete dát 1x hlas každému kandidátovi v každé kategorii. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Zopakovat hlasování můžete za  týden. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení je od nejvíce hlasů po nejméně!hlas

Autofólie Praha

Autofólie Praha

 

Autofólie Praha informuje: Metalux je patentovaná technologie a má pětiletou záruku pro vnitřní i venkovní aplikace

 Na skladě máme vždy celý sortiment autofólií. Chrání váš majetek a zdraví při nehodách, pokusech o vloupání, bombových atentátech a podobně. Prasklé nebo rozbité sklo udrží pohromadě, čímž ochrání člověka před nebezpečnými střepinami.
    V základní verzi jsou fólie čiré, průhledné v tloušťkách 100, 175, 300 micronů.
    V kombinované verzi jsou fólie kombinované s protisluneční, stříbrnými a neutrálními v tloušťkách 100micrónov, u stříbrné kombinované v tloušťce 200 micronů.
    Zachycují 95 až 99% UV záření.
    Montáž se provádí z vnitřní strany. V případě, že to není možné, nabízíme fólii pro externí aplikaci v tloušťce 100 micronů.
    Výběr tloušťky doporučujeme konzultovat s pojišťovnou, která určí podle druhu a výšky pojištění požadovanou tloušťku. V létě Vám sníží přestup tepelných paprsků až o 81% - teplota v místnosti Vám poklesne až o 5 - 8 ° C a přispívají k vytvoření tepelné pohody a úsporám energie, pokud je již instalována klimatizace.
    V zimě Vám sníží únik tEPLA přes prosklené plochy až o 30% - úspora energie potřebné na vytápění interiéru. Sníží prostup škodlivých ÚV paprsků až o 99% - značně zpomalují blednutí barev Vašeho zařízení v interiéru a ve výlohách obchodů. Optimalizují rozložení světla ve Vaší místnosti - eliminují ostré kontrasty a Váš zrak je méně namáhán - velmi důležité pro kanceláře vybavené počítači. Zajišťují intimitu Vám a Vašim zákazníkům - Vaše prosklené plochy budou jedno nebo oboustranně neprůhledné. Široká škála odstínů v reflexním i nerefexnom provedení umožňuje dokonale esteticky dotvořit celý objekt.

Vaše komentáře - facebook

Poslední komentáře

 • Bohuslav Sobotka

  Radek
  Blbeček co se neumí ani podepsat, tady bude kritisovat svobodný názor druhého ?? !!! Ty Gueste, blb jsi ...

  Číst dále...

   
 • Bohuslav Sobotka

  Guest
  chlapče, kdybys měl pravdu, tak se jukni do zrcadla a podumej co si Ty, když on je bývalí ...

  Číst dále...

   
 • Nic mi na něm nevadí!

  Karel
  Andrej je prostě MEGA Z..d Táhni na slovensko, nebo do prdele!

  Číst dále...

   
 • Bohuslav Sobotka

  Guest
  Je to blb

  Číst dále...

   
 • Něco jiného - po rozkliknutí napiště co

  Havran17
  vadí:že udělal z lidí pitomce a ti mu to žerou :-( další zloděj ve "vládě"

  Číst dále...

Top vítěz

Nový premiér by měl být

Nejlepším premiérem ČR byl

Andrej Babiš - nejvíc vadí: