logo

 
Hlasujte pro volby 2017
Můžete dát 1x hlas každému kandidátovi v každé kategorii. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Zopakovat hlasování můžete za  týden. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení je od nejvíce hlasů po nejméně!hlas

Půjčka pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele

 

Půjčka pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele? Ti živnostníci a podnikatelé, kteří působí v podnikatelské sféře již delší dobu mají možnost využít různé nabídky úvěrů, které jsou k dispozici na finančním trhu.

Půjčka pro začínající podnikatele

Mnohem těžší to však mají začínající podnikatelé a je jedno jestli se jedná o živnostníka nebo majitele nějaké společnosti, protože pro poskytovatele půjček je důležitá tzv. podnikatelská historie tj. období, za které vykonává svou podnikatelskou činnost, jaké výsledky dosahuje, jako je zavedený na trhu, jaké služby poskytuje. A zajímá to nejen banky, ale i seriózní nebankovní společnosti.

Půjčka pro podnikatele

Banky přistupují k půjčkám konzervativnější, mají přísnější nastavená kritéria a při rozjezdu podnikání pomohou pouze v ojedinělých případech např. tehdy, je-li úvěr lze zajistit nemovitostí nebo jinými zárukami a žadatel je již nějakou dobu klientem banky jako soukromá osoba. Půjčka na podnikání od banky nebo od jiných? Získat úvěr není ani v současnosti bezproblémová záležitost přesto, že bankovní i nebankovní sektor nabízí širokou řadu vhodných produktů. Potřebné je porovnat podmínky poskytnutí úvěru a přihlížet na vlastní potřeby, ale i možnosti splácení.

Půjčka pro podnikatele - nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka, či nebankovní půjčky jsou známé také pod pojmem jako „rychlá půjčka.“ Ona nebankovní půjčka a rychlá půjčka spolu úzce souvisí, protože nebankovní půjčka má také jednu z výhod, že je velmi rychlá a některé firmy ji dokážou realizovat za velmi krátkou dobu, cca 20 minut od podepsání smlouvy. Podepsání smlouvy je již také velmi rychlý akt a tyto firmy ho zkrátili na co největší minimum. Rychlá půjčka je tak skutečně rychlá půjčka, přesný název by byl „nebankovní rychlá půjčka,“ protože žádná ústav, banka, či spořitelna nenabízí rychlou půjčku. Tam se to vždycky táhne, a nakonec vám ji na základě „čehosi,“ co vám ani nesmí říct, nakonec nedají.

Vaše komentáře - facebook

Poslední komentáře

 • Bohuslav Sobotka

  Radek
  Blbeček co se neumí ani podepsat, tady bude kritisovat svobodný názor druhého ?? !!! Ty Gueste, blb jsi ...

  Číst dále...

   
 • Bohuslav Sobotka

  Guest
  chlapče, kdybys měl pravdu, tak se jukni do zrcadla a podumej co si Ty, když on je bývalí ...

  Číst dále...

   
 • Nic mi na něm nevadí!

  Karel
  Andrej je prostě MEGA Z..d Táhni na slovensko, nebo do prdele!

  Číst dále...

   
 • Bohuslav Sobotka

  Guest
  Je to blb

  Číst dále...

   
 • Něco jiného - po rozkliknutí napiště co

  Havran17
  vadí:že udělal z lidí pitomce a ti mu to žerou :-( další zloděj ve "vládě"

  Číst dále...

Top vítěz

Nový premiér by měl být

Nejlepším premiérem ČR byl

Andrej Babiš - nejvíc vadí: